Tyčinka s príchuťou horkej čokolády - náhrada jedla - bodykey by NUTRILITE

Akcia
bodykey-by-nutrilite-meal-replacement-bar-dark-chocolate
Vynikajúca náhrada 1-2 jedál denne na podporu pri dosahovaní vašich cieľov pri kontrole hmotnosti a zdravom životnom štýle.

Veľkosť:
14 ks/bal.
Obj. číslo: 121056
Kategória: Kontrola hmotnosti

nutrilite-logo
51,00 €
Základná cena s DPH64,51 €
Zľava-13,51 €

 • bodykey by NUTRILITE Tyčinky - náhrada jedla sú chutným s zdravým spôsobom, ako sa dostať ku svojmu optimálnemu ja.

  Prínos

  • Prispievajú k dosiahnutiu a udržaniu nižšej hmotnosti, ale sú vhodné aj pre ľudí dodržiavajúcich zásady zdravého spôsobu života.
  • Prinášajú nutrične vyváženú náhradu pravidelných jedál vďaka svojmu obsahu vitamínov, minerálov, vlákniny a proteínov.
  • Praktické aj ‘za pochodu’, lebo ich môžete mať poruke, kdekoľvek budete v čase jedla, vďaka svojej praktickej veľkosti.
  • Sú vhodné pre ktorýkoľvek typ diéty bodykey by NUTRILITE, čo znamená, že sa ľahko zaradia do akejkoľvek dennej rutiny - nech je akokoľvek hektická alebo náročná. 
  • Doprajte svojim chuťovým bunkám lahodnú príchuť horkej čokolády a vychutnávajte si každý kúsok úbytku na váhe a zdravého spôsobu života.

  Prečo sa vám bude páčiť

  Nové bodykey by NUTRILITE Tyčinky - náhrada jedla slúžia ako jednoduchý a účinný spôsob, ako nahradiť 1-2 jedlá denne a dosiahnuť svoje ciele pri kontrole hmotnosti a dodržiavaní zdravého životného štýlu. Dostupné v lahodných príchutiach horkej čokolády a tropického ovocia, bodykey by NUTRILITE Tyčinky - náhrada jedla sú nutrične vyvážené a prichádzajú v praktickej veľkosti porcie „tyčinky na zahryznutie“. To znamená, že môžete mať potešenie z každého sústa pri svojej ceste za kontrolou hmotnosti, kdekoľvek vás deň zavedie. Vhodné pri všetkých typoch diéty bodykey by NUTRILITE a plné prírodných prísad, vitamínov a minerálov. Tyčinky - náhrada jedla sú optimálnou cestou ku dosiahnutiu vášho optimálneho ja.

  Fakty pre vás

  • Nahradením 2 jedál denne bodykey by NUTRILITE Tyčinkou - náhradou jedla sa dá dosiahnuť úbytok hmotnosti.
  • Nahradením 1 jedla denne touto tyčinkou dosiahnete udržiavanie hmotnosti po schudnutí.
 • Kľúčové vlastnosti

  • Vhodné pre všetky typy diétnych profilov bodykey by NUTRILITE  (so znížením množstva tukov, so znížením množstva cukrov alebo vyváženej) a prakticky balené po kusoch ako jednotlivé porcie.
  • Obsahujú prírodné prísady a neobsahujú umelé farbivá, konzervačné prísady, príchute ani geneticky modifikované (GMO) prísady.
  • Obohatené o 13 vitamínov a 11 minerálov (výživová hodnota) a s vysokým obsahom vlákniny.

  Ako sa používa

  • Privyknite si mať stále so sebou bodykey by NUTRILITE Tyčinky - náhradu jedla.
  • Konzumujte 1-2 Tyčinky - náhradu jedla denne namiesto bežných jedál.
  • Ak je vaším cieľom udržiavanie hmotnosti, nahrádzajte Tyčinkou 1 jedlo denne, ak sa snažíte schudnúť, nahrádzajte ňou 2 jedlá denne. 
 • bodykey by NUTRILITE™ Tyčinka - náhrada jedla

  Príchuť horkej čokolády

  Vločky hráškového proteínu (hráškový proteín, pšeničný proteín, maniokový škrob), glukózový sirup, čokoláda 10,3% (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor (sójový lecitín), vločky srvátkového proteínu (srvátkový proteín (z mlieka), ryžová múka, emulgátor (sójový lecitín), oligofruktóza, zvlhčovadlo (glycerol), maltodextrín, mandle 5%, sladidlo (maltitol), kakaová hmota 3,3%, minerály (fosforečnan didraselný, fosforečnan trivápenatý, uhličitan horečnatý, fosforečnan železitý, oxid zinočnatý, glukónan meďnatý, síran mangánatý, seleničitan sodný, jodid draselný), slnečnicový olej, nizkotučné kakao 1,8%, kúsky kakaových bôbov 1,5%, arómy (s obsahom mlieka), soľ, emulgátor (estery mono- a diglyceridy mastných kyselín s kyselinou citrónovou)), vitaminíny ((vitamín C (kyselina L-askorbová), nikotínamid, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacerát),), D-pantetotenát vápenatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín A (retinyl acetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín K(fytomenadion), biotín (D-biotín), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamín)), kyselina (kyselina citrónová).

   

  Výživová HodnotaNa 100gNa porciu (58g)
  Energia 1603 kJ 930 kJ
  Energia 382 kcal 222 kcal
  Tuky 12,7 g 7,4 g
  Nasýtené mastné kyseliny 4,8 g 2,8 g
  Sacharidy 38,0 g 22,1 g
  Cukry 12,1 g 7,0 g
  Polyoly 8,7 g 5,0 g
  Vláknina 9,7 g 5,6 g
  Bielkoviny 27,4 g 15,9 g
  Soľ 0,74 g 0,43 g

   

   100 gRHV* (%)na tyčinkuRVH* (%)
  Vitamín A 414 μg 52 240 μg 30
  Vitamín D 2.6 μg 52 1.5 μg 30
  Vitamín E 8.0 mg 66 4.6 mg
  Číslo autorizácie: 79030-C0W5Y0
  Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ružová 2882/23, 934 01 Levice. IČO: 47256656
  Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.