Šampiňónová polievka s petržlenom ako náhrada za dávku jedla bodykey by NUTRILITE

Chutná polievka, ktorá vám pomáha udržať si, alebo znížiť vašu hmotnosť a žiť zdravým životným štýlom
Množstvo: 700 g (2 x 350 g) Spolu 14 porcií (každá porcia má približne 50 g)
NUTRILITE


 • Popis

  Nech sa vaše sny ohľadom zdravého životného štýlu a zníženia hmotnosti stanú s touto chutnou polievkou realitou.

  Aké sú jej priaznivé účinky

  Podporuje vaše ciele pri znížení hmotnosti pohodlným spôsobom.Nahradením 1 - 2 hlavných jedál denne vám pomôže dosiahnuť vaše ciele ohľadom zníženia, či udržania si hmotnosti.

  Poskytuje výživu s obsahom 13 vitamínov a 11 minerálov.Každá porcia zabezpečuje jednu tretinu odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov. 

  Dopĺňa aktívny životný štýl.  Každá porcia môže byť pripravená za niekoľko minút.  Stačí zmiešať s horúcou vodu, pridať vaše obľúbené prísady a vychutnať si ju!

  Podporuje bežné funkcie organizmu, ako normálny metabolizmus energie, metabolizmus makronutrientov, tráviace enzýmy a fungovanie svalov.

  Potešte vaše chuťové kanáliky výberom lahodne chutnej Kuracej polievky na ázijský spôsob a Šampiňónovej s petržlenom. 

  Prečo by sa vám mohla páčiť

  Šampiňónová polievka s petržlenom ako náhrada jedla je chutná a pohodlná alternatíva obeda, alebo večere a môžete ju jednoducho zaradiť aj do tých najviac zaneprázdnených harmonogramov. 

  Polievka ako náhrada jedla je bohatá na vitamíny a minerály a je vynikajúcim spôsobom na dosiahnutie vašich cieľov ohľadom udržania si, alebo zníženia hmotnosti a zároveň vášmu organizmu zabezpečí  správnu výživu a uspokojí vaše chuťové kanáliky.  Jednoducho polievkou nahraďte jednu, alebo dve porcie hlavného jedla denne, aby ste mohli fungovať aj ďalej.

  Fakty, ktoré vás zaujmú

  Obsahuje 13 rôznych vitamínov a 11 minerálov.

  Jedna porcia vám poskytne jednu tretinu odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov.

  Bez umelých príchutí, farbív, konzervačných látok, gluténu, palmového oleja a prísad GMO.

  Pri použití 1 - 2 razy denne ako náhrada za dávku jedla účinne podporuje zníženie, alebo udržanie si hmotnosti. 

 • Vlastnosti

  Kľúčové vlastnosti

  • Zloženie je špeciálne navrhnuté tak, aby vášmu organizmu poskytlo potrebné živiny a zároveň uspokojilo vaše chuťové bunky, udržalo vás na ceste za dosahovaním cieľov ohľadom zníženia, alebo udržania si hmotnosti a zdravým životným štýlom.
  • Jednoduchá a pohodlná príprava kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Stačí vám zmiešať 50 g prášku s horúcou (ale nie vriacou) vodou. Potrebujete na to len pár minút.
  • Inšpirované prírodou, bez obsahu GMO, gluténu, umelých farbív, príchutí a konzervačných látok.  

  Použitie

  • Na prípravu jednej porcie zmiešajte 50 g prášku (3 odmerky alebo 3 polievkové lyžice) s 300 ml horúcej, ale nie vriacej vody
  • Nechajte 3 minúty postáť
  • Vychutnajte si ju raz denne ako náhradu hlavného jedla a na podporu udržania si, alebo zníženia hmotnosti.

  Často kladené otázky

  Ak používam program bodykey by NUTRILITE™, sú tieto polievky vhodné pre všetky typy diéty?

  Polievky ako náhrada jedla sú vhodné pre všetkých užívateľov výrobkov bodykey by NUTIRLITE a na každý typ diéty. Tí, ktorí využívajú program bodykey by NUTRILITETM dodržiavajú jeden z nasledujúcich typov diéty - citlivá na sacharidy, citlivá na tuky a vyvážená. Polievky ako náhrada jedla boli starostlivo navrhnuté a vytvorené pre každý typ diéty a môžete ich jednoducho použiť a zaradiť do vášho denného režimu stravovania. 

  Sú tieto polievky vhodné aj pre vegetariánov?

  Pre vegetariánov je vhodná len Šampiňónová polievka s petržlenom.

  Sú tieto polievky vhodné aj pre tehotné ženy a dojčiace matky?

  Polievky ako náhrada jedla sú nutrične vyvážené, dospelým poskytujú živiny a kalórie potrebné na zabezpečenie rovnovážnej stravy. Tehotným a dojčiacim ženám vo všeobecnosti neodporúčame žiadnu diétu na zníženie hmotnosti. V prípade akýchkoľvek pochybností, sa prosím, obráťte na vášho lekára. 

  Aké vitamíny a minerály sú v každej polievke?

  Polievka ako náhrada jedla na kontrolu hmotnosti obsahuje 13 nasledujúcich vitamínov: A, D, E, C, B1, B2, B3, B6, kyselinu listovú, B12, K, biotín a kyselinu pantoténovú. Okrem toho, obsahuje aj ďalších 11 minerálov: Vápnik, fosfor, draslík, sodík, železo, zinok, meď, iód, selén, vápnik, horčík.

  Prečo majú polievky vysoký obsah proteínov a sú zdr

 • Odporúčané použitie

Číslo autorizácie: 79030-C0W5Y0
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ružová 2882/23, 934 01 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.