Šampiňónová polievka s petržlenom ako náhrada za dávku jedla bodykey by NUTRILITE

Akcia
sampinonova-polievka-s-petrzlenom-ako-nahrada-za-davku-jedla-bodykey-by-nutrilite
Chutná polievka, ktorá vám pomáha udržať si, alebo znížiť vašu hmotnosť a žiť zdravým životným štýlom

Veľkosť:
700 g (2 x 350 g) Spolu 14 porcií (každá porcia má približne 50 g)
Obj. číslo: 122164
Kategória: Kontrola hmotnosti

nutrilite-logo
52,00 €
Základná cena s DPH65,72 €
Zľava-13,72 €

 • Nech sa vaše sny ohľadom zdravého životného štýlu a zníženia hmotnosti stanú s touto chutnou polievkou realitou.

  Aké sú jej priaznivé účinky

  Podporuje vaše ciele pri znížení hmotnosti pohodlným spôsobom.Nahradením 1 - 2 hlavných jedál denne vám pomôže dosiahnuť vaše ciele ohľadom zníženia, či udržania si hmotnosti.

  Poskytuje výživu s obsahom 13 vitamínov a 11 minerálov.Každá porcia zabezpečuje jednu tretinu odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov. 

  Dopĺňa aktívny životný štýl.  Každá porcia môže byť pripravená za niekoľko minút.  Stačí zmiešať s horúcou vodu, pridať vaše obľúbené prísady a vychutnať si ju!

  Podporuje bežné funkcie organizmu, ako normálny metabolizmus energie, metabolizmus makronutrientov, tráviace enzýmy a fungovanie svalov.

  Potešte vaše chuťové kanáliky výberom lahodne chutnej Kuracej polievky na ázijský spôsob a Šampiňónovej s petržlenom. 

  Prečo by sa vám mohla páčiť

  Šampiňónová polievka s petržlenom ako náhrada jedla je chutná a pohodlná alternatíva obeda, alebo večere a môžete ju jednoducho zaradiť aj do tých najviac zaneprázdnených harmonogramov. 

  Polievka ako náhrada jedla je bohatá na vitamíny a minerály a je vynikajúcim spôsobom na dosiahnutie vašich cieľov ohľadom udržania si, alebo zníženia hmotnosti a zároveň vášmu organizmu zabezpečí  správnu výživu a uspokojí vaše chuťové kanáliky.  Jednoducho polievkou nahraďte jednu, alebo dve porcie hlavného jedla denne, aby ste mohli fungovať aj ďalej.

  Fakty, ktoré vás zaujmú

  Obsahuje 13 rôznych vitamínov a 11 minerálov.

  Jedna porcia vám poskytne jednu tretinu odporúčanej dennej dávky vitamínov a minerálov.

  Bez umelých príchutí, farbív, konzervačných látok, gluténu, palmového oleja a prísad GMO.

  Pri použití 1 - 2 razy denne ako náhrada za dávku jedla účinne podporuje zníženie, alebo udržanie si hmotnosti. 

 • Kľúčové vlastnosti

  • Zloženie je špeciálne navrhnuté tak, aby vášmu organizmu poskytlo potrebné živiny a zároveň uspokojilo vaše chuťové bunky, udržalo vás na ceste za dosahovaním cieľov ohľadom zníženia, alebo udržania si hmotnosti a zdravým životným štýlom.
  • Jednoduchá a pohodlná príprava kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Stačí vám zmiešať 50 g prášku s horúcou (ale nie vriacou) vodou. Potrebujete na to len pár minút.
  • Inšpirované prírodou, bez obsahu GMO, gluténu, umelých farbív, príchutí a konzervačných látok.  

  Použitie

  • Na prípravu jednej porcie zmiešajte 50 g prášku (3 odmerky alebo 3 polievkové lyžice) s 300 ml horúcej, ale nie vriacej vody
  • Nechajte 3 minúty postáť
  • Vychutnajte si ju raz denne ako náhradu hlavného jedla a na podporu udržania si, alebo zníženia hmotnosti.

  Často kladené otázky

  Ak používam program bodykey by NUTRILITE™, sú tieto polievky vhodné pre všetky typy diéty?

  Polievky ako náhrada jedla sú vhodné pre všetkých užívateľov výrobkov bodykey by NUTIRLITE a na každý typ diéty. Tí, ktorí využívajú program bodykey by NUTRILITETM dodržiavajú jeden z nasledujúcich typov diéty - citlivá na sacharidy, citlivá na tuky a vyvážená. Polievky ako náhrada jedla boli starostlivo navrhnuté a vytvorené pre každý typ diéty a môžete ich jednoducho použiť a zaradiť do vášho denného režimu stravovania. 

  Sú tieto polievky vhodné aj pre vegetariánov?

  Pre vegetariánov je vhodná len Šampiňónová polievka s petržlenom.

  Sú tieto polievky vhodné aj pre tehotné ženy a dojčiace matky?

  Polievky ako náhrada jedla sú nutrične vyvážené, dospelým poskytujú živiny a kalórie potrebné na zabezpečenie rovnovážnej stravy. Tehotným a dojčiacim ženám vo všeobecnosti neodporúčame žiadnu diétu na zníženie hmotnosti. V prípade akýchkoľvek pochybností, sa prosím, obráťte na vášho lekára. 

  Aké vitamíny a minerály sú v každej polievke?

  Polievka ako náhrada jedla na kontrolu hmotnosti obsahuje 13 nasledujúcich vitamínov: A, D, E, C, B1, B2, B3, B6, kyselinu listovú, B12, K, biotín a kyselinu pantoténovú. Okrem toho, obsahuje aj ďalších 11 minerálov: Vápnik, fosfor, draslík, sodík, železo, zinok, meď, iód, selén, vápnik, horčík.

  Prečo majú polievky vysoký obsah proteínov a sú zdr

 • Šampiňónová polievka s petržlenom

  Zloženie: Srvátkový prášok obohatený o proteíny (mlieko), koncentrát srvátkového proteínu (mlieko), maltodextrín, práškový tuk (sójový olej, maltodextrín, mliečny proteín, emulgátor: sójové lecitíny), práškový hubový extrakt 5% (maltodextrín, hubový extrakt 45%), dextrín, sušené huby 3%, soľ, zahusťovadlo (guarová guma), cibuľový prášok 1,5%, aróma, fosforečnan didraselný, sušený petržlen 0,6%, fosforečnan trivápenatý, vitamínový preparát (maltodextrín, vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), nikotínamid, vitamín A (retinylacetát), D-biotín, D-pantotenát vápenatý, kyselina listová (pteroylmonoglutámová kyselina), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid)), minerálový preparát (maltodextrín, pyrofosforečnan železitý, oxid zinočnatý, síran mangánatý, uhličitan meďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný), uhličitan horečnatý, prírodná cibuľová aróma, čierne korenie, vitamín C (kyselina askorbová), vitamín K1 (fytomenadión). Môže obsahovať stopové množstvá vajec a zeleru.

  Výživová hodnota

   

  VÝŽIVOVÉ ÚDAJE Na 100 g prášku  Na porciu (50 g + 300 ml vody)
  Energetická hodnota  1704 kJ / 405 kcal 852 kJ / 203 kcal
  Tuky 12,8 g 6,4 g
  z toho 
  Nasýtené mastné kyseliny 
  3,2 g 1,6 g
  Sacharidy  41,9 g 20,9 g
  z toho Cukry 13,7 g 6,9 g
  Vláknina  6,6 g 3,3 g
  Bielkoviny 27,1 g 13,6 g
  Soľ  2,7 g 1,3 g

   

    100 g prášok  RVH * (%) na porciu
  (50 g + 300 ml vody) 
  RVH * (%)
  Vitamin A 650 μg 81 325 μg 41
  Vitamin D 3,7 μg 74 1,9 μg 38

   

Číslo autorizácie: 79030-C0W5Y0
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ružová 2882/23, 934 01 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.